gögüs-kanseri-yani-meme-kanseri-sonrasi-meme-ucu-alinmis-ve-kalici-makyaj-ile-meme-ucu-yapilmis-gogus-ucu-goruntusu

Meme ( Gögüs ) Kanseri Sonrası Meme Ucu Doğal Görünümüne Nasıl Kavuşur ?

Meme Kanseri Diğer Adı Gögüs Kanseri Sonrası alınan göğüs yerine estetik silikon gögüs yapılması sonucunda meme ucunu kalıcı makyaj ile eski görünümüne kavuşturma…

Meme kanseri kadınlarının korkulu hastalıkları başında gelmektedir. Tabiki bir çok kanser hastalığı kötüdür, fakat meme kanseri ( gögüs kanseri ) özellikle kadınların vücütlarındaki en hassas noktalardan olduğu ve meme kanseri tedavisi olurken sonuç olarak bu bölgenin alınması ve gerekli tedaviler uygulandıktan sonra yeni bir meme oluşturulsada uc kısmı eski doğal görüntüsünden farklı bir görüntüye sahip oluyor. Görsel görüntüleri konusunda hassas olan bayanlar bu dururumu düzeltme yollarını arıyor.

Yanlız bu noktada şunu belirtmekte fayda var her Meme Kanseri Yani ( “Gögüs Kanseri” ) hastasının meme ucu alınacak diye bir durum söz konusu değildir. Yazımız gögüs ucu (meme) dediğimiz kısmın alınması sonucu oluşan görüntü durumunu düzeltmek için uygulanan yöntem ile ilgilidir.

Bir çok kalıcı makyaj uzmanı kaş ve dudak kontür gibi uygulamaları yapsada yara izi yanık izi kapatma gibi teknikleri bilmediklerinden kötü sonuç doğurabiliyor.

Biz profesyonel kalıcı makyaj uzmanı olarak meme kanserleri konusunda doktorlar ve estetisyenler ile birlikte hizmet vererek meme kanseri hastalarına meme ameliyatı yani “Göğüs Ameliyatı” olduktan sonra doktorlarının öngördüğü zamanda gerekli müdahaleyi yapıyoruz.

Peki nasıl meme ucu oluşturuluyor ?

Aslında durum meme oluşturma değil !!! Meme kanseri hastası hastalık bulaşmış meme yani (Göğüs Ucu) alınıp yeni meme ucunu ( Göğüs Ucunu) doktorlar kendi etinden oluşturuyor. Fakat görüntü itibari ile eskisi gibi yani diğer meme ucu gibi görünmüyor. Ameliyat önceki kahve rengine doğru bir rengi olan mem ucu ameliyat sonrası açık bir renkli olduğu için bariz şekilde ameliyat olduğu ve meme ucunun alındığı belli oluyor.

Bu aşamadan sonra iş kalıcı makyaj uzmanı olan kişinin profesyonelliğine kalıyor. Kalıcı Makyaj Uzmanımız profesyonel bir şekilde “meme ucuna renk ve şekil verdikten sonra” diğer meme ucundan hiç bir farkı kalmadığı gibi eskisi gibi görünmesini sağlıyor.

Meme ucu uyglaması yaptığımız bütün meme kanseri hastaların’da meme ucu uygulamamız sonucu hep mutlu ve övgü dolu sözler aldık çok şükür. Onların mutluluğu bizim onlara sunduğumuz hizmeti nasıl yaptığımızın en güzel belirtisi oldu.

Sizlere bu sayfada uygulamalarımız’ın resimlerini göstermek isterdik lakin hassas bir konu olduğu için hizmet verdiğimiz insanların resimlerini internet ortamında yayınlamayı uygun bulmuyoruz.

Eğer sizinde böyle bir hastalık ( Meme Kanseri ) sonucu meme ucunuz alındı ise ve sizde eskisi gibi görünmesini arzu ediyorsanız bizim ile iletişime geçip bilgi alabilirsiniz. Meme ucu uygulamalarımız salonumuzda görmeniz mümkündür.

tum-kanser-hastalarina-acil-sifalar-diliyoruz

Sağlıklı ve Sevgi dolu yaşam dileklerimiz ile…

Bir Cevap Yazın