Kalıcı Makyaj Nedir ?

kalici-makyaj-nedir-profesyonel-kalici-makyaj-kalici-makyı-kimler-tercih-ediyor-kaliciligi-nekadar-suruyor.neden-kalici-makyaj-yaptirmaliyim

Günümüzde Zamanın giderek daha değerli hale geldiği şehir hayatının yoğun ritminde, her an bakımlı ve güzel görünebilmek zor diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz…

Kalıcı makyaj nedir ?
Kalıcı makaj sterik tatoo iğneleri ile derinin hemen altına organik pigment boyalar ile ( dikkat dövme boyası değildir ) uygulanmasıdır.Bu boyalar laerjik ortam ayratmayan bitkiler ile yüz ve vucut kullanımı için özel olarak üretilmiştir. Herhangibir katkı kimyasal içermeyen tamamen bitkisel olarak üretilmiş kalıcı makyaj boyalarıdır. Fakat dövme boyalarına nazaran daha kısa süre ama yine uzun yıllar işlenen bölgede kalmaktadır.Özellikle yüz ve cilt’te kullanılan ve gerektiği takdirde vucudun herhangi bir bölgesinde yine steril iğneler ile lekeleri (“yara izi, yanık izi, doğuştan lekeler gibi) kapata bilir ve görünümünüzü değiştirebilirsiniz. Kalıcı makyaj ile zamanın her anında güzel ve bakımlı görünmek mümkündür.

Öyleki yaz aylarında denizden çıkınca bile makyajlı veya rujlu görünmeniniz size bir ayrıcalık ve özgüven katar.Bu da kadınların uzun zaman alan makyaj sürelerini kısaltıp kendilerine ve ailelerine daha çok vakit ayırmalarını sağlar.

Çalışan bir kadın iseniz kesinlikle uygulatmanızı tavsiye ederiz. Malum çalışan kadınların vakitleri kısıtlı ve bazen ansızın gelen bir yemek deveti sizi tedirgin ederken kalıcı makyajınız var ise her an hazır ve bakımlısınızdır.

Kalıcı makyaj “geleceğin makyajı” tabiri ile günüzmde yoğun kullanılmaya başlarken daha öncesinde ise bir çok sinema sanatçıları ve ünlüler tarafından kullanılmaktaydı. Halen dünyanın en ünlü manken ve sinema artisleri tarafın’dan kullanılıyor.

Diğer yazımızda Ciltteki yara izi ve lekelerin kapatılması ile ilgili bilgiyi bulabilirsiniz. TIKLAYIN

Bir Cevap Yazın