kalici-makyaj-eyeliner-kontur

kalici-makyaj-uygulamasiKalıcı eyeliner uygulaması ile küçük görüntüsü rahatsızlık veren gözler,daha büyük gösterilebilir,çok büyük görüntüsü olan gözler daha çekik ve küçük hale getirilebilir.

İddiasız olduğunu düşündüğünüz gözleriniz,daha iddialı ve çekici hale getirilebilir.Çok bitişik olduğu düşünülen gözler,daha ayrık gösterilebilir ve doğal kirpikler optik olarak daha yoğun gösterilebilir. Silinebilir normal makyajda eyeliner uygulaması‘nda başarısız olan bayanlar bu işlemle çözüm bulabilirler.

Kalıcı eyeliner uygulaması nasıl yapılır?

Eyeliner uygulamasında da diğer uygulamalarda olduğu gibi,uygulama yapılacak kişiyle ön görüşme yapılarak,şikayet ve istek belirlenir. Bu doğrultu da istenen şekil,işlemden önce ön çizimle belirlenir.Ve kişinin onayından sonra,lokal anestezi yapılarak işleme geçilir.

Kalıcı Makyaj Eyeliner Kontür uygulamasın’da diğer uygulamalarda olduğu gibi temel esas doğal bir görünüm elde edilmesidir.

Bundan dolayı, uygulamanın kalıcılığı düşünülürse, çok iddialı kalıcı makyajlar yaptırılmamalıdır. Çok kalın ve çok uzun olarak yapılmış bir eyeliner,özel bir gecede çok şık ve iddialı görünebilir ancak bu makyajın gündelik hayatta da kullanılacağı ve her ortama uyum sağlamayacağı da düşünülmelidir.

Bir Cevap Yazın