Kalıcı Makyaj

Kalıcı makyaj teknikleri zamanın giderek daha değerli hale geldiği son yıllarda şehir hayatının ritminden kendimize vakit ayırmakta zorlanırken , her an bakımlı ve hoş görünmek için çok pratik ve rahat bir uygulama olan kalıcı makyaj uygulamsı en çok tercih sebeplerimizden olmaya başladı…

Kalıcı makyaj veya daha doğru ismiyle “mikro-pigment uygulaması” mikro, steril ve bir sefer kullanımlık bir iğne ile doğal (organik ve bitkisel) ve mineral renklerin deri yüzeyinin derhal altına aşılanması işlemidir. Bu alerjik olmayan renkler bilhassa yüz ve vücut kullanımı için tasarlanmış olup, katkı ve koku maddesi içermez.

“Kalıcı makyajın dövme ile karıştırılmaması gerekmektedir. tıpkı Aynı diğer dövme uygulamaları gibi uzun yıllar ciltte kalarak doğal görünümünü korur.”

Daha çok kozmetik-dövme sayılabilecek bu işlem sayesinde kaş, göz çizgisi veya dudaklarda doğal cilt renginizle uyumlu etkiler yaratılabileceği gibi bazı küçük kusurlar kapatılabilir veya biçim bozuklukları giderilebilir. Böylece daha düzgün, bakımlı ve genç bir görünüm kazanmak mümkündür!

“Bu uygulamayı mankenler, aktörler, aktrisler ve gösteri işinde çalışan bir çok tanınmış görünümlerini belirginleştirmek için kullanmış ve kullanmaya devam etmektedir. Elde edilen estetik değerin dışında bu yöntemle stres, vakit ve para anlamında kazanılanlar göz önüne alındığında, bu metoda neden “geleceğin makyajı” adının verildiği olabildiğince açık!”

Sizde Vakitten ve makjazsız gezme stresinden kurtulmak için muhakkak deneyin.